4. 12. 2021

Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje
news menu leftnews menu right
Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje

Centrum je odborné, sociálně-psychologické pracoviště. Ambulantně poskytuje odborné sociální poradenství jako formu pomoci lidem, kteří se ocitli v obtížné osobní, vztahové, rodinné či životní situaci, kterou nedokáží sami zvládnout.

Služby, které Centrum poskytuje jsou bezplatné a mohou být i anonymní.

Domů Průběh služeb
Průběh poskytovaných služeb PDF Tisk Email

Vstupní rozhovor
  • První rozhovor se sociální pracovnicí nebo s psychologem, při které je klient seznámen s nabídkou a podmínkami poskytovaných služeb. Klient sám sdělí svůj problém a svou představu pomoci. Na základě vzájemné dohody je podepsána dohoda o poskytnutých službách a je v případě potřeby domluvena další konzultace u psychologa nebo u odborníků v návazných institucích.
  • Cílem tohoto vstupního rozhovoru je nejen zmapování situace klienta, vymezení problému, ale i stanovení konkrétního cíle spolupráce. Klient má samozřejmě právo se podrobně vyptat na vše, co potřebuje vědět, aby jeho vstup do Centra nebyl spojen s nejasnostmi.
Následné individuální, párové, rodinné a manželské konzultace, intervence
  • První konzultace s psychologem je zacílená na hledání příčin a kontextu současné situace klienta
  • Na základě těchto zjištění psycholog rozhodne o poradenských nebo terapeutických postupech, kterými lze odstranit nebo zmírnit problémy a obtíže.
  • V průběhu poskytování služby může klient měnit původní zakázku podle současné situace, ve které se nachází
  • Ukončení spolupráce nastává v situaci, kdy se podařilo odstranit či zmírnit obtíže a kdy klient našel vhled do své situace a naučil se své problémy zvládat a řešit. Spolupráce může být ukončena po vzájemném zhodnocení efektu, v případě naplnění dohody o spolupráci. Spolupráci můžete klient ukončit rovněž bez udání důvodu.

 

 

Kontakt

 

  U Lorce 40
  Kutná Hora
  284 01

 

  rpkh@cmail.cz
  327 512 452
  http://www.rp-kh.cz

 

  Odkaz na mapku
   

Provozní doba

 

  Pondělí 8:00 - 17:00
  Úterý 8:00 - 15:00, od 15:00 pouze pro objednané klienty
  Středa 8:00 - 15:00
  Čtvrtek 8:00 - 17:00
  Pátek 8:00 - 14:00
  Poslední klient může být objednán 1 hodinu před ukončením provozní doby pracoviště.Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, php4 hosting. Valid XHTML and CSS.